Kategorie voucherů

Chcete vědět víc?

Vaše konto

  info@imobaklub.cz

Restaurace Columna


Gastronomický ráj

„Skutečná oáza v každodenním shonu naší metropole.“

Restaurace Columna na pražském Chodově je synonymem pro jedinečné prostředí. Místní tenisový klub disponuje zázemím s kurty, multifunkčními hřišti a krásným wellness s finskou saunou, infrasaunou, parní lázní i odpočívárnou.

O gastronomický zážitek se stará tým pod vedením šéfkuchaře Miroslava Lojdy. Nápadité denní menu obohacuje nabídka měsíce postavená na sezónních surovinách. V teplých měsících doplňují mezinárodní kuchyni grilované speciality. Samozřejmostí je široká nabídka kvalitních českých i zahraničních vín. Přímo naproti restauraci je Café Columna s lákavým sortimentem lahodných snídaní, domácích dezertů, slaných pokrmů a vynikající kávy. Komplex Columna je zkrátka skutečná oáza v každodenním shonu naší metropole.

Restaurace Columna však není jen místem pro odpočinek. Disponuje konferenčními prostorami a salonky pro pořádání společenských a firemních akcích. Ve spolupráci se společností IMOBA Catering umí kuchaři Columny zajistit pestré občerstvení na místě, které si sami vyberete. Ať už je to coffee break, narozeninová oslava, koncert pod širým nebem nebo vánoční firemní párty.

 

web provozovny

Objevte svět IMOBA klubu